top of page
Leaf Pattern Design

ПРО МЕНЕ

Привіт!

Мене звати Павло. Я лікар-психолог (клінічний психолог), когнітивно-поведінковий консультант та КПТ-терапевт на шляху до акредитації, маю вищу медичну освіту. Я обожнюю свою роботу та вболіваю за своїх пацієнтів і клієнтів, а також щиро радію, коли вони досягають успіхів в нашій роботі.

Із самого дитинства мені було цікаво, чому люди вчиняють так, а не інакше. Мені було цікаво побачити їхні думки, причому буквально. Тому я пішов навчатися у один із найкращих медичних університетів України і досить глибоко почав вивчати нейрофізіологію та психофізіологію - я намагався знайти відповідь на те, як формуються наші думки, звідки вони беруться і які фізіологічні механізми за це відповідають.

 

Але ми живемо та розвиваємося, наші цінності і сфери інтересів з часом міняються, тому я обрав більш прикладний шлях - клінічну психологію та психотерапію. Знання нейрофізіології дозволяють глибше поглинути у мозкові процеси, однак психологія і психотерапія - в особистість людини, в її океан внутрішнього світу, мотиви, думки та переживання.

Зараз я працюю в «Центрі ментального здоров'я» при лікарні Св. Пантелеймона у Львові та в реабілітаційному центрі «UNBROKEN», де надаю психологічну допомогу військовим пілся повернення із зони, а також надаю індивідуальні психологічні консультації онлайн та очно у Львові.

bottom of page