top of page
White Structure

Декілька пунктів про те, як проходить наша робота

1. Перші зустрічі є ознайомчими та діагностичними. Це означає, що ми більш детальніше дізнаємося один про одного, про вашу проблему та запит, і чи цей запит в сфері моєї компетенції і який орієнтовний план роботи над вашим запитом.

2. Вартість консультації складає 1000 грн. 

3. Я працюю онлайн, використовую зум. 

4. Тривалість зустрічі - 50 хв.

5. Вся інформація, яку ви мені передаєте, - коніфденційна та анонімна. Я маю право передати цю інформацію третім особам тільки у наступних випадках: якщо хтось має намір заподіяти шкоду вашому здоров'ю, або ви маєте такий намір. 

6. Якщо з якихось причин вам не вдається потрапити на сесію, попередьте про це за 24 години до початку, аби я зміг вчасно внести зміни в графік і призначити вам наступну зустріч. 

7. Оскільки ми працюємо разом онлайн, то для продуктивної роботи необхідно мати засоби зв'язку та певні умови: стабільний інтернет, відсутність поруч інших людей. Також важливо, щоб під час сесії ви не відволікались на постороні стимули, тому прошу вас ставити телефон у режим тиші. 
 

8. Часто в кінці сесій я буду давати домашні завдання: різні експерименти, вправи, запис у нотатки. Це важливо для досягнення терапевтичного результату. Дослідження показують, що ті, хто регулярно виконує домашні завдання, досягає успіху набагато швидше. 

bottom of page